scorecardresearch

MAKRO AKADEMİ

161 izlenme
Kategori Eğitim
Eklenme Tarihi 3 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
NEDEN MAKRO AKADEMİ ?

Çünkü biz her işi değil sadece bildiğimiz işi yapıyoruz.

2001 yılından bu yana birçok öğrencinin kariyerinde imzası olan, alanında uzman öğretici kadro Makro Akademi'de buluşuyor.

KPSS-A ve Kurum Sınavlarına Hazırlık Kurslarına katılan kursiyerlerimize uzman öğretici kadrosu ve akademisyenlerle eğitim veriyoruz.

makroyayincilik.com/
makroakademi.com.tr

KPSS ve Kurum Sınavlarına Hazırlıkta adayların gereksinimlerini iyi tespit etmek ve buna yönelik eğitim vermek asıl amaçtır. İşte bu yüzden sınava hazırlık sürecinde, gereksiz bilgi ve yayın kirli­liği ile zaman kaybetmeden, zamanınızı verimli kullanma stratejileri alırsınız.

Makro Akademi'de kursiyerlere, uzman öğretici kadro ve akademisyenlerce hazırlanan yayın desteği verilmektedir. Kursiyerlerimize konu anlatımlı kitap setleri, soru bankaları ve yaprak testler ücretsiz olarak verilmektedir.

Yüksek kalitedeki eğitimi uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile Makro Akademi'de bulursunuz.

Alan bilgisi ve Genel Yetenek - Genel Kültür derslerinden 20+ Deneme sınavı yapılır.

Kursiyerler kendilerini üniversite ortamında hisseder; kendilerine akademik ortam ve elit kursiyer yapısı ile kaliteli bir ortamda eğitim alma imkanı sadece Makro Akademi'de sunulur.

Kurs saatlerinin uygunluğu ile, Makro AKADEMİ'de, her öğrencinin çalışma prensip ve saatle­rine uygun bir program seçmek mümkün. Devam eden ve başlayacak olan grup bilgilerine güncel olarak www.makroakademi.com.tr internet sayfasından ulaşılır. Kamu Personeli Seçme Sınavı'na hazırlıkta olmazsa olmazlardan Rehberlik Hizmeti ÜCRETSİZ olarak kadromuz ve eğitim danışmanlarımız tarafından verilmektedir. Sahip olmak istediğiniz KARİYER için izlediğiniz yol ne kadar doğru? Cevabını Makro Akademi'de bulursunuz

+ Nedenler için Bizimle Tanışmaya Ne Dersiniz?
Etiketler